<< Lejupielādēt pieteikuma veidlapu (RACF_2018_19_pieteikuma_veidlapa.xls) >>

Apstiprināts 10.07.2018

Račf Rīcības komiteja

Rīgas 19. atklātais čempionāts florbolā vīriešiem

NOLIKUMS

Mērķi un uzdevumi

 1. Popularizēt florbolu Rīgā un tuvākajos novados.
 2. Veicināt Rīgas pilsētas un tuvāko novadu florbola komandu, spēlētāju un jauno tiesnešu iekļaušanos valsts florbola attīstības apritē.
 3. Noskaidrot Rīgas pilsētas un tuvāko novadu 2019.gada spēcīgākās florbola komandas un spēlētājus.

Dalībnieki

 1. Čempionātam pieteiktais spēlētājs drīkst spēlēt tikai vienā komandā. Pāreja no komandas uz komandu sezonas laikā nav paredzēta.
 2. Čempionātā nedrīkst piedalīties LFS virslīgas komandas un spēlētāji, kā arī tie, kuri ir bijuši pieteikti LFS virslīgā 2018.19.g.sezonā.
 3. Čempionātā drīkst piedalīties spēlētāji, kuri dzimuši 2001.gadā  un vecāki.
 4. Spēlētāji, kuri ir jaunāki par 2001.g-2003.g., čempionātā drīkst piedalīties tikai ar rakstisku vecāku atļauju, ģimenes ārsta izziņu un komandas pārstāvja iesniegumu. Dokumenti jāiesniedz Račf Rīcības komitejai izskatīšanai. Račf Rīcības komiteja ir tiesīga atteikt dalību izskatot dokumentus.
 5. Spēlētāji un komandu pārstāvji ir personiski atbildīgi par savu veselības stāvokli un ir iepazinušies ar Račf nolikumu un apņemas to ievērot.
 6. Komanda ir atbildīga par pirmās neatliekamās palīdzības sniegšanu saviem spēlētājiem.
 7. Par spēlētāju apdrošināšanu atbild katras komandas vadība.

Vadība

 1. Rīgas 19. atklāto čempionātu florbolā organizē biedrība florbola klubs ''Rīgas Lauvas'' un tiešā vadība uzticēta Rīgas atklātā čempionāta florbolā (turpmāk tekstā Račf) Rīcības komitejai.
 2. Par spēļu norisi atbild čempionāta galvenais tiesnesis, kuru apstiprina Račf Rīcības komiteja.
 3. Par katras spēles norisi atbild čempionāta galvenā tiesneša noteiktie laukuma tiesneši no Rīcības komitejas apstiprinātā tiesnešu saraksta.
 4. Par strīdu un incidentu gadījumiem Račf sezonā lemj Račf Rīcības komiteja.
 5. Ir iespējami nolikuma papildinājumi ar Račf Rīcības komitejas lēmumu.

Norise

 1. Rīgas 19. atklātais čempionāts florbolā notiek no 2018. gada 17.septembra līdz 2019. gada maijam atbilstoši izveidotajam spēļu kalendāram 
 1. Spēļu kalendārs un rezultāti un statistika tiek publicēti mājas lapāfloorball.lv.
 2. Sporta zālēm jāatbilst spēkā esošajiem Starptautiskās Florbola Federācijas (IFF) florbola spēles noteikumiem un prasībām. Izņēmumi par zāles izmēriem un izmantojamo inventāru pieļaujama tikai ar Rīcības komitejas atļauju.
 3. Pirms spēles sākuma spēles tiesneši pieņem lēmumu par attiecīgās sporta bāzes spēles laukuma tehnisko stāvokli. Mājinieku komanda ir atbildīga parnepilnību novēršanu, ja tādas ir konstatētas.
 4. Račf var piedalīties Rīgas pilsētas un citu novadu komandas, ar nosacījumu, ka mājas spēļu zālei jābūt Rīgā vai tuvākajā novadā.
 5. Račf Rīcības komiteja lemj par mājas spēļu zāles vietas atbilstību dalībai Račf, ja tā ir ārpus Rīgas pilsētas.
 6. Rīgas 19. atklātais čempionāts florbolā notiek atbilstoši spēkā esošajiem IFF noteikumiem ar „netīro” spēles laiku (3x20 min. ar 5 min. pārtraukumiem starp trešdaļām), spēles pēdējās 5 minūtes - „tīrais laiks.”
 7. Ja spēles pamatlaikā rezultāts ir neizšķirts, tiek spēlēts 5 minūšu pagarinājums 3 pret 3. Ja komanda saņem noraidījumu, tad laukumā nāk vēl viens pretinieku komandas spēlētājs uz noraidīto laiku. Ja rezultāts ir neizšķirts,   tiek  izpildīti 5 pēcspēles metieni. Ja uzvarētājs netiek noteikts, komandas turpina metienu izpildi līdz pirmajiem gūtajiem vārtiem.
 8. Ne vēlāk kā 15 minūtes pirms spēles sākuma komandu pārstāvjiem jāiesniedz sekretariātam spēlētāju saraksts , dalībai spēlē. Komandas pārstāvim pirms spēles jāpārliecinās vai visi spēlei pieteiktie spēlētāji ir ierakstīti spēles protokolā un jāparaksta spēles protokols attiecīgajā sadaļā. Spēlei no katras komandas var pieteikt ne vairāk, kā 20 laukuma spēlētājus un 3 komandas pārstāvjus.
 9. Par uzvaru spēles pamatlaikā komanda saņem 5 punktus. Par uzvaru pagarinājumā saņem 4 punktus. Par uzvaru pēcspēles metienos 3 punktus. Par zaudējumu pagarinājumā komanda saņem 1 punktus. Par zaudējumu pēcspēles metienos 2 punktu. Par zaudējumu spēles pamatlaikā 0 punktu.
 10. Spēļu pārcelšana ir iespējama ne vēlāk kā 48 stundas, pirms pārceļamās spēles, saskaņojot ar pretinieku komandas vadību un paziņojot Račf Rīcības komitejai mob.t. +371 29135863, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vietu un laiku, kad tiks izspēlēta pārceltā spēle. Spēles drīkst pārcelt ne vairāk kā vienu reizes sezonas laikā.
 11. Vienāda punktu skaita gadījumā augstāku vietu ieņēmušo komandu nosaka:

-pēc savstarpējo spēļu rezultātiem,

-pēc labākās vārtu starpības visās čempionāta spēlēs,

-pēc lielākā gūto vārtu skaita visās čempionāta spēlēs,

-pēc mazākās soda laiku summas.

 1. Račf izspēles kārtība tiks papildināta ar nolikuma pielikumu pēc komandu pieteikšanās.
 2. Izspēles varianti:

a) apļa turnīrs, izslēgšanas spēles, fināli,

b) apļa turnīrs, divas grupas, katra grupa savu apļa turnīru, izslēgšanas spēles katrai grupai, fināli.

c) cits variants.

 1. Visas komandas iekļūst izslēgšanas spēlēs.
 2. Izslēgšanas spēlēs uzvarētāju nosaka pēc  2 uzvarām.
 3. Pirmā spēle tiek aizvadīta tabulā zemāk stāvošas komandas mājas laukumā. Otrā un ja ir vajadzīga trešā, augstāk stāvošas komandas laukumā.
 4. Par 1. un 3. vietu tiks aizvadīta viena spēle Račf Rīcības komitejas noteiktajā laukumā vienā dienā.
 5. Mājinieku komanda nodrošina sporta zāles laukumu vismaz 15 minūtes pirms spēles sākuma, spēles sekretāru, kurš aizpilda iepriekš sagatavotu spēles protokolu ar komandu sastāviem, spēles laika tiesnesi, medicīnas darbinieku vai personu, kurš ir tiesīgs sniegt pirmo neatliekamo medicīnisko palīdzību, kā arī atbild par sabiedriskās kārtības nodrošināšanu sporta bāzē, kā arī 30 min. pirms spēles sākuma nodrošina ģērbtuves komandām un tiesnešiem.
 6. Spēles notiek darba dienu vakaros ar sākumu ne ātrāk kā pulksten 19:30 un ne vēlāk kā pulksten 21.40 ar nosacījumu, ja spēle ir Rīgā. Ja spēle ir ārpus Rīgas, tad sākums ne ātrāk kā pulksten 20:00 un ne vēlāk, kā pulksten 21.15.

Pieteikumi un licences

 1. Līdz 10.09.2018. elektroniski jāiesūta pieteikuma veidlapa uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..
 2. Par pieteiktu spēlētājs tiek uzskatīts ir tikai tad, kad  ir redzams www.floorball.lv. Izņēmums ar Račf Rīcības komitejas atļauju.
 3. Čempionātam var pieteikt 24 spēlētājus un 3 pārstāvjus līdz 2019. gada 31. janvārim
 4. Maksa par licencēm ir iekļauta dalības maksā. Atsevišķi nav jāmaksā.

Finanses

 1. Dalības maksa ja mājas spēļu zāle ir Rīgā 500,- eiro,-. Ārpus Rīgas 600,- eiro.
 2. Račf piedalās komandas, kuras līdz 10.09.2018 ir pieteikušās un iemaksājušas dalības maksu.
 3. Maksa par tiesnešiem mājas spēlē 40,- eiro. Apmaksai jābūt veiktai līdz spēles sākumam.
 4. Ar Rīgas 19. atklātā čempionāta florbolā rīkošanu saistītos izdevumus sedz:

 - Račf Rīcības komiteja: administratīvie un organizatoriskie izdevumi, transporta izdevumi tiesnešiem, ja spēle ir ārpus Rīgas.

- viesu komanda: transporta izdevumi.

 - mājinieku komanda: veic tiesnešu pakalpojumu apmaksu, nodrošina sekretariātu,  balvas spēles labākajiem spēlētājiem, spēles laika tiesnesi un medicīnas darbinieku, atbilstošu spēles laukumu un nodrošina sabiedrisko kārtību spēles laikā.

Pārkāpumi un sodi

 1. Jautājumus par disciplināro un spēles sodu piemērošanu lemj Rīcības komiteja
 2. Ja spēlē piedalās spēlētājs, kurš nav pieteikts komandas sastāvā www.floorball.lv, tad komanda tiek izslēgta no turpmākās dalības Račf.
 3. Par neierašanos uz spēli, komandai tiek piešķirts zaudējums ar rezultātu 0:5 un piemērota soda nauda 200,- eiro ,kurai sazinoties ar Rīcības komiteju mob.t. +371 29135863, ir jābūt nomaksātai līdz nākošajai spēlei. Ja soda nauda netiek nomaksāta, nākošajā spēlē komanda saņem tehnisko zaudējumu 0:5. Par komandas turpmāko dalību Račf, lemj Rīcības komiteja.
 4. Ja nav izspēlēts līdz 50% no čempionāta spēļu skaita, tad diskvalificētās komandas spēļu rezultāti tiek anulēti.
 5. Par rupju un nesportisku Račf spēlētāju un pārstāvju rīcību spēlēs un ārpus spēlēm, kā arī sociālajos tīklos, sezonā un starp sezonā, lemj un piemēro soda sankcijas Račf Rīcības komiteja.
 6. Visos komandas izslēgšanas gadījumos no turpmākās dalības Račf, dalības maksa, tiesnešu darba apmaksa netiek atgriezta.

Apbalvošana

 1. Rīgas 19. atklātā čempionāta florbolā 1. – 4. vietu ieguvēju komandas apbalvo ar kausiem un sponsoru balvām un 1. – 3. vietu ieguvēju komandas ar medaļām.
 2. Čempionāta 1. vietas ieguvēju komanda saņem 300,- eiro dāvanu karti.
 3. Čempionāta rezultatīvāko spēlētāju un simbolisko izlasi apbalvo ar piemiņas balvām.

Citi

 1. Atsauksmes un ierosinājumi par visu notiekošo Račf, sūtīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
 2. Rīcības komitejas rekvizīti:

"Florbola klubs "Rīgas Lauvas""
Malienas 89, Rīga, LV-1064
Reģ. nr. LV40008070383
DNB Nord
LV18RIKO 000 201 305 950 2

Ar spēlēm par medaļām 31. maijā, O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolā noslēdzās 18. Rīgas atklātais čempionāts florbolā. Aizvadītās sezonas turnīrā, kas darba dienu vakaros norisinājās no oktobra sākuma līdz pat maija beigām, kopā piedalījās 13 komandas, kuras ģeogrāfiski pārstāvēja Rīgu, Ikšķili, Carnikavu, Svēti, Salaspili.

Aktuāli

Treniņš notiek 13. jūnijā,  sestdienā (22. jūnija vietā)


NOMETNES NOTIEK PAREDZĒTAJĀ LAIKĀ!!!


JŪNIJA MĒNESĪ TRENIŅI NENOTIKS 22.JŪNIJĀ


NO 18.MAIJA ATSĀKAS TRENIŅI!

<<<TRENIŅU LAIKI >>>

(Vairāk informācijas e-pastos)

Jaunākie foto

Jaunākais video

Summer Floorball Battle 2018

RAČF

Sponsori & sadarbības partneri