Biežāk uzdotie jautājumi

No cik gadiem var nākt spēlēt florbolu?
Mūsu florbola klubā tiek uzņemti bērni un jaunieši, zēni un meitenes vecumā no 4 gadiem ar un bez iepriekšējās pieredzes un sagatavotības šajā sporta veidā.

Kur notiek treniņi?

Treniņi notiek:

Rīgas Ezerkarstu psk., Malienas 89, Rīga.

Oskara Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola, Skrindu iela 1, Rīga.

Izvēlies sev izdevīgāko vietu treniņiem!

Cik reizes nedēļa notiek florbola treniņi?
Treniņi visām grupām ir ne mazāk par 3 reizēm nedēļā.

Kādi ir treniņu laiki?
Lūdzu skatieties sadaļā – treniņi

Kas jāņem līdzi uz florbola treniņu?
Nūja, ja tās vēl nav, nāciet bez, treneri pastāstīs kāda ir vajadzīga un pirmajā treniņā aizdos. Var iegādāties arī pie mums. Jautāt treneriem!
Ūdens, vēlams negāzēts. Sporta pudeles var iegādāties pie mums.
Īsais sporta tērps, zāles sporta apavi. Sporta apavus var iegādāties arī mūsu kluba sadarbības partneru veikalos ar vismaz 25% atlaidi: asics, puma, adidas sporta apaviem. Atlaižu kartes jautāt treneriem!

Kad sākt?
Šodien! Jo ātrāk, jo labāk.

Maksa?
Mēnesī 30,00 EUR (M1, M2 grupām  un visām pārējām grupām, kas trenējas nedēļā līdz 3x Malienas ielā 89, Rīga un visām grupām, kas trenējas Oskara Kalpaka Rīgas tautas daiļamatu pamatskolā, Skrindu iela 1, Rīga), pārējām grupām, kas trenējas vairāk par 4x nedēļā dalības maksa 40,00 EUR. Oskara Kalpaka Rīgas tautas daiļamatu pamatskolas audzēkņiem no 5. – 9. klasei dalības maksa Skrindu ielā 1, Rīga 20.00 EUR. Ja no vienas ģimenes ir vairāki bērni, kuri trenējas Rīgas Lauvās, tad maksā tikai par vienu, pēc augstākās maksas kategorijas.